Prechod z O2 eKasa na Virtuálnu pokladňu (zadarmo)

 

Riešenie O2 eKasa používalo od operátora približne 4-tisíc zákazníkov. Po problémoch so službou operátor oznámil v auguste 2021, že O2 eKasa končí. Operátor pomáha s migráciou na iné platené produkty.

Zákaznikom odporúčame využiť eKasa "Virtuálnu pokladnicu (VRP)" zadarmo priamo od Finančnej správy SR a to bez akýchkoľvek poplatkov. Pokladnicu si jednoducho nainštalujete do Androiod telefónu alebo tabletu, a plne nahradí vašu pokladňu. Virtuálna pokladnica je rýchla a šikovná - používa ju na Slovensku už takmer 100 000 podnikateľov.

 

Mnohí zákazníci O2 používali tlačiareň, ktorú by radi využili s eKasa Virtuálnou pokladnicou, čo nie je možné. O2 tlačiareň sa dá pripojiť iba káblom, a preto sa nedá používať s telefónom alebo tabletom.

 

Vyberte si niektorú z eKasa tlačiarní - ceny sú za kompletné riešenie, bez dodatočných poplatkov.
Pridajte sa medzi tisíce spokojných zákazníkov!

Mini VRP eKasa tlačiareň - najobľúbenejší model VRP eKasa tlačiarne s nabíjaním. Vďaka malým rozmerom ju odložíte kdekoľvek.

Vhodné pre všetky typy prevádzok.

Mini VRP eKasa s USB nabíjaním - nový vylepšený model VRP eKasa tlačiarne. Vďaka microUSB konektoru ju môžete nabíjať rovnakým káblom ako váš telefón.

Vhodné pre všetky typy prevádzok. Obľúbená voľba TAXI služieb!


Tlačiarne pre eKasu si môžete u nás zakúpiť za najnižšie ceny na Slovensku. Pozrieť celú ponuku

 


Zaujímavé odkazy:

Pripravili sme kompletný video návod "Ako na eKasa Virtuálnu pokladnicu".

Aké sú výhody eKasa Virtuálnej pokladnice VRP?