Virtuálna pokladnica VRP 2 - ako na to?

 

Virtuálna pokladnica (eKasa VRP 2) je bezplatná aplikácia Finančnej správy, ktorá plne nahradí vašu registračnú pokladňu. Virtuálna registračná pokladnica (VRP 2) má mnoho výhodPrechod na eKasu zvládnete jednoducho pomocou týchto troch krokov:


1. Podanie žiadosti o VRP

Aby ste mohli používať VRP budete potrebovať kód a prihlasovacie údaje od Finančnej správy SR. O ich pridelenie si môžete požiadať cez portál Finančnej správy alebo sa môžete informovať na najbližšom úrade. Prihláste sa a požiadajte si o VRP. Podrobný postup môžete vidieť v inštrukciách Finančnej správy. Nezaberie to viac ako 2 minúty. Finančná správa vám do 10 dní pošle poštou prístupové údaje k VRP.


2. Inštalácia aplikácie VRP 2 Pokladnica

Aplikáciu Virtuálna registračná pokladnica (VRP 2) si jednoducho stiahnete z Obchodu Play alebo v App Store vo vašom telefóne. Do Pokladnice sa prihlásite pomocou prihlasovacích údajov, ktoré vám zaslala Finančná správa. Do Pokladnice si zadajte všetky vaše predávané položky, urobíte tak jednoducho cez nastavenia aplikácie.


3. Nastavenie VRP tlačiarne

Zo zákona máte povinnosť vystaviť pokladničný doklad zákazníkom. Pokladničné doklady vytlačíte priamo zo svojho telefónu pomocou VRP tlačiarne, ktorú si môžete zakúpiť u nás za najvýhodnejšie ceny na Slovensku. Naše VRP tlačiarne sú určené pre Pokladnicu VRP 2, preto stačí rýchle nastavenie priamo v aplikácii VRP 2 Pokladnica podľa jednoduchého pribaleného návodu. Máte hotovo!

Hotovo! Práve ste prešli na eKasu. Teraz už môžete plne používať Virtuálnu pokladnicu VRP a tlačiť doklady priamo z vášho telefónu. 

  

Pozrite si ukážku Virtuálnej Pokladnice v praxi:


Mohlo by vás ešte zaujímať:

Článok: Vyberáme ideálnu tlačiareň pre Virtuálnu Pokladnicu VRP 2

Článok:  Aké sú výhody Virtuálnej pokladnice VRP?

Článok: Registrácia VRP na Finančnej správe

 

   

Vyberte si z overených VRP tlačiarní na TopKasa.sk, za najlepšie ceny na Slovensku! 
Tlačiareň vám nastavíme a zaškolíme. Pozrieť celú ponuku VRP tlačiarní.
Tisíce podnikateľov na Slovensku využívajú VRP tlačiarne od TopKasa.sk 
TopKasa.sk je overená zákazníkmi  

hodnotenia-heureka