Virtuálna pokladnica VRP - ako na to?

 

Virtuálna pokladnica (eKasa VRP) je bezplatná aplikácia Finančnej správy, ktorá plne nahradí vašu registračnú pokladňu. Virtuálna registračná pokladnica (VRP) má mnoho výhodPrechod na eKasu zvládnete jednoducho pomocou týchto troch krokov:


1. Podanie žiadosti o VRP

Aby ste mohli používať VRP budete potrebovať kód a prihlasovacie údaje od Finančnej správy SR. O ich pridelenie si môžete požiadať cez portál Finančnej správy alebo sa môžete informovať na najbližšom úrade. Prihláste sa a požiadajte si o VRP. Podrobný postup môžete vidieť na videu, alebo postupujte podľa inštrukcií Finančnej správy. Nezaberie to viac ako 2 minúty. Finančná správa vám do 10 dní pošle poštou prístupové údaje k VRP.


2. Inštalácia aplikácie Pokladnica

Aplikáciu Virtuálna registračná pokladnica (VRP 2) si jednoducho stiahnete z Obchodu Play alebo v App Store vo vašom telefóne. Do Pokladnice sa prihlásite pomocou prihlasovacích údajov, ktoré vám zaslala Finančná správa. Do Pokladnice si zadajte všetky vaše predávané položky, urobíte tak jednoducho cez nastavenia aplikácie.


3. Inštalácia tlačiarne VRP

Zo zákona máte povinnosť vystaviť pokladničný doklad zákazníkom. Pokladničné doklady vytlačíte priamo zo svojho telefónu pomocou VRP tlačiarne, ktorú si môžete zakúpiť u nás za najnižšie ceny na Slovensku. Tlačiareň pripojíte ku telefónu pomocou VRP Driveru ktorý si stiahnete z Obchodu Play vo vašom telefóne. Ak nechcete využiť VRP Driver, môžete tiež pripojiť VRP tlačiareň priamo ku Pokladnici VRP 2 v nastaveniach Pokladnice.


Hotovo! Práve ste prešli na eKasu. Teraz už môžete plne používať Virtuálnu pokladnicu VRP a tlačiť doklady priamo z vášho telefónu. 

 

 

Pozrite si kompletný návod vo videu

 

Pozrite si ukážku virtuálnej pokladnice (VRP) v praxi

 

 

Overené VRP Tlačiarne si môžete u nás zakúpiť za najnižšie ceny na Slovensku. Tlačiareň vám nastavíme a zaškolíme. Pozrieť ponuku VRP Tlačiarní TU.

Tisíce podnikateľov používajú VRP Tlačiarne od TopKasa.sk 
TopKasa.sk je overená zákazníkmi

hodnotenia-heureka 

 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Povinné zaokrúhľovanie pre VRP od 1.7.2022

Vyberáme ideálnu tlačiareň pre Virtuálnu pokladnicu VRP

Aké sú výhody Virtuálnej pokladnice VRP?