Vyberáme ideálnu VRP tlačiareň

Podnikatelia majú vďaka eKasa Virtuálnej Pokladnici (VRP) omnoho nižšie náklady na rozbeh podnikania. Väčšine malých a stredných živnostníkov úplne vyhovuje Virtuálna Pokladnica od Finančnej správy v ich telefóne a bezdrôtová VRP tlačiareň cez ktorú vytlačia pokladničné bloky. Toto riešenie je zadarmo a stačí už iba vybrať jednu z kompatibilných VRP tlačiarní nižšie.

Virtuálna Pokladnica a VRP tlačiarne nemajú takmer žiadne závady a ušetríte tak nemalé poplatky servisným firmám (oproti bežným registračným pokladniciam).


Aká je ideálna VRP tlačiareň pre vás?

Pre väčšinu podnikateľov je najideálnejší model Mini VRP tlačiareň. Či už ste TAXI služba, kaderníčka, stolár alebo robíte iné podnikanie, Mini VRP tlačiareň splní všetko čo potrebujete. Väčšine zákazníkov odporúčame Mini VRP tlačiareň s nabíjaním cez USB, môžete ju nabíjať napríklad aj v aute alebo nabíjačkou na telefón. Nabíjanie cez USB oceníte stále. Tlačiareň je malá a tak ju môžete jednoducho nosiť zo sebou, alebo uložiť kdekoľvek. Vďaka efektívnemu tlačeniu vydrží na jedno nabitie týždne až mesiace (záleží od množstva tlačenia).

objednat-vrp-tlaciaren-s-usb

 

  

Ak chcete trochu ušetriť, veľmi obľúbená je Mini VRP tlačiareň bez USB nabíjania. Je to najpredávanejší model na Slovensku a používa ju tisícky spokojných podnikateľov. Určite poznáte aj Vy niekoho vo svojom okolí. Nabíja sa pribalenou nabíjačkou a na jedno nabitie vydrží tiež týždne bez nabíjania.

objednat-mini-vrp-tlaciaren

 

  

Posledný obľúbený model na ktorý sa pozrieme je Stolová VRP tlačiareň. Táto VRP tlačiareň nemá batériu, napája sa priamo z 220V siete a je veľmi robustná. Preto sa hodí do barov, reštaurácií a dielní, ale aj do ďalších prevádzok. Môže z nej naraz tlačiť až niekoľko kolegov, čo sa hodí do veľmi rušných prevádzok.

objednat-vrp-tlaciaren

 

 

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek tlačiareň pre Virtuálnu Pokladnicu (VRP), chybu neurobíte, u nás si ju môžete otestovať a kedykoľvek vymeniť za iný kus. Ak si neviete vybrať, naši odborní technici s Vami radi vyberú vhodné riešenie pre Vás, stačí nám napísať správu.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Kompletný návod pre Virtuálnnu pokladnicu VRP v systéme eKasa

Aké sú výhody Virtuálnej pokladnice VRP?

Registrácia VRP na Finančnej správe

 

 

Vyberte si z overených VRP tlačiarní na TopKasa.sk, za najlepšie ceny na Slovensku! 
Tlačiareň vám nastavíme a zaškolíme. Pozrieť celú ponuku VRP tlačiarní.
Tisíce podnikateľov na Slovensku využívajú VRP tlačiarne od TopKasa.sk 
TopKasa.sk je overená zákazníkmi  

hodnotenia-heureka