Virtuálna pokladnica VRP 2 - ako na to?

 

Virtuálna pokladnica (eKasa VRP 2) je bezplatná aplikácia Finančnej správy, ktorá plne nahradí vašu registračnú pokladňu. Virtuálna registračná pokladnica (VRP2) má mnoho výhodPrechod na eKasu zvládnete jednoducho pomocou týchto troch krokov:


1. Podanie žiadosti o VRP

Aby ste mohli používať VRP budete potrebovať kód a prihlasovacie údaje od Finančnej správy SR. O ich pridelenie si môžete požiadať cez portál Finančnej správy alebo sa môžete informovať na najbližšom úrade. Prihláste sa a požiadajte si o VRP. Podrobný postup môžete vidieť na videu, alebo postupujte podľa inštrukcií Finančnej správy. Nezaberie to viac ako 2 minúty. Finančná správa vám do 10 dní pošle poštou prístupové údaje k VRP.


2. Inštalácia aplikácie Pokladnica

Aplikáciu Virtuálna registračná pokladnica (VRP 2) si jednoducho stiahnete z Obchodu Play alebo v App Store vo vašom telefóne. Do Pokladnice sa prihlásite pomocou prihlasovacích údajov, ktoré vám zaslala Finančná správa. Do Pokladnice si zadajte všetky vaše predávané položky, urobíte tak jednoducho cez nastavenia aplikácie.


3. Nastavenie VRP tlačiarne

Zo zákona máte povinnosť vystaviť pokladničný doklad zákazníkom. Pokladničné doklady vytlačíte priamo zo svojho telefónu pomocou VRP tlačiarne, ktorú si môžete zakúpiť u nás za najnižšie ceny na Slovensku. Naše VRP tlačiarne sú oficiálne podporované pre pokladnicu VRP2, preto stačí rýchle nastavenie priamo v aplikácii VRP2 pokladnica. 
Tlačiareň zapnite a majte v dosahu telefónu. V aplikácii VRP2 Pokladnica prejdete do Nastavenia -> Nastavenia tlače a tam vyberiete model POS-5805 (nájdete na zadnej strane tlačiarne), následne zvolíte ručné párovanie a zo zoznamu vyberite tlačiareň "Bluetooth printer". Nastavenie uložte a môžete otestovať tlač. Máte hotovo!

Ak Vaša tlačiareň nie je oficiálne podporovaná, môžete tlačiareň pripojiť cez 
VRP Driver ktorý si stiahnete z Obchodu Play vo vašom telefóne. VRP Driver ponúka tiež niektoré funkcie naviac ako vlastné logo na bloku, poďakovanie na bloku, možnosť pripojiť pokladničnú zásuvku atď.


Hotovo! Práve ste prešli na eKasu. Teraz už môžete plne používať Virtuálnu pokladnicu VRP a tlačiť doklady priamo z vášho telefónu. 

 

 

 

 

Pozrite si ukážku virtuálnej pokladnice (VRP1) v praxi

 

 

Overené VRP Tlačiarne si môžete u nás zakúpiť za najnižšie ceny na Slovensku. Tlačiareň vám nastavíme a zaškolíme. Pozrieť ponuku VRP Tlačiarní TU.

Tisíce podnikateľov používajú VRP Tlačiarne od TopKasa.sk 
TopKasa.sk je overená zákazníkmi

hodnotenia-heureka 

 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Vyberáme ideálnu tlačiareň pre Virtuálnu pokladnicu VRP

Aké sú výhody Virtuálnej pokladnice VRP?