Virtuálna registračná pokladnica 2

vrp2_logo


Virtuálna registračná pokladnica (VRP 2)
je nová bezplatná aplikácia Finančnej správy ktorá plne nahradí vašu registračnú pokladnicu v systéme eKasa. VRP 2 môžu podnikateľia používať od 1. júla 2022. VRP 2 je pripravená na nový zákon o zaokrúhľovaní, ktorej cieľom je vylúčiť jednocentové a dvojcentové mince z obehu.

Podnikatelia, ktorí používajú pôvodnú VRP Pokladnicu, ju môžu používať naďalej, ak si nastavia ceny tovaru tak aby podliehali zaokrúhľovaniu. Pôvodná VRP Pokladnica ale bude bežať iba obmedzenú dobu paralelne a postupne prejdú na VRP 2 všetci. Do VRP 2 sa prihlásite rovnakými prihlasovacími údajmi, ktoré ste používali doteraz.

Tlačiarne zakúpené od TopKasa.sk sú plne podporované v novej aplikácii VRP 2, bez dodatočných poplatkov a aktualizácií na vašej strane. Stačí si nainštalovať novú VRP 2 do vášho Android telefónu.

cropped vrp2

 

Prístup do VRP 2:

VRP 2 pre Android zariadenia

Aplikácia VRP 2 na stiahnutie (stiahnutie cez Obchod Play)

Používateľská príručka VRP 2 (pdf)


Prístup cez web VRP 2

Prihlásenie do VRP 2

Používateľská príručka VRP 2 (pdf)

 

 

Overené VRP Tlačiarne si môžete u nás zakúpiť za najnižšie ceny na Slovensku. Tlačiareň vám nastavíme a zaškolíme. Pozrieť ponuku VRP Tlačiarní TU.

Tisíce podnikateľov používajú VRP Tlačiarne od TopKasa.sk 
TopKasa.sk je overená zákazníkmi

hodnotenia-heureka 

 

 

Kam ďalej? Mohlo by vás zaujímať:

Ako na VRP - kompletný postup

Kupujeme najlepšiu VRP tlačiareň - porovnanie VRP tlačiarní

Aké výhody získate s Virtuálnou pokladňou VRP?

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie